Zlikwidować abonament, sprywatyzować TVP – 4

Ujawnić tajnych ekspertów PO

PO napisało raport o mediach, a w nim oprócz prawdziwych ogólników mnóstwo błedów w konkretach. Nie wiem co podkusiło PO do napisania poplamionego błędami donosu na media. To, że w mediach państwowych dzieje się źle wie nawet małe dziecko. To, że przy okazji wprowadzenia telewizji cyfrowej różne typy chcą zarobić kasę kosztem konsumentów i obywateli wie każdy kto się mediami zajmuje.

Nie wiem jednak dlaczego PO postanowiło wystawić swą wiarygodność na szwank (po raz kolejny!). Nie wiem dlaczego w dyskusji publicznej PO oparła się o błędne plotki i fałszywe donosy swych "ekspertów". Nie wiem kto z kierownictwa PO zaaprobował ten raport.  Ale wiem, że polityk który nie jest w stanie złożyć ekipy ludzi, która poprawnie napisze mu raport na prosty temat nie nadaje się na wysokie funkcje państwowe.

Dlatego proszę PO o informacje o tym, który polityk zamówił ten raport i kto ten raport napisał. Jeżeli tych informacji nie otrzymam, to winą będę musiał obciążyć wszystkich polityków PO. PRLowskie skłonności PIS mnie drażnią.  Ale PO ciągle zabiera mi chęć głosowania na siebie.  Tym raport pokazaliście, że jesteście tak samo niekompetentni jak PiS. Teraz możecie pokazać, że w odróżenieniu od PiS funkcjonują w PO zdrowe mechanizmy odsiewania ludzi nienadających się do rządzenia.

Inne wpisy w cyklu "Zlikwidować abonament, sprywatyzować TVP":

Wolne media a demokracja – 2006.08.14

Dobre pomysły z czasem się przyjmują… nawet w TV Białoruś – 2006.05.17

Jeden Wildstein w kierunku prywatyzacji – 2006.05.15


0 comments… add one

Leave a Comment